Hot or Not..HLASUJ ZDE
FanClub Ashley..ZDE
2.kolo SONC TADY

Rozhovor o Hellcats..s Ash

6. prosince 2010 v 18:01 | Dejna |  Questions
ETOnline: Ashley se nejvíce proslavila rolí Sharpay Evans v teen filmu High School Musical, který zná snad celý svět. Jako královna EHS se vrátí až v roce 2011 ve filmu od Disney Channelu - "Sharpayino úžasné dobrodružství" Ale teď se Ashley přesunula na atletické cviky a zkouší jaké to je být roztleskávačkou. V roli Savannah Monroe zazáří v televizi CW, v nové sérii Hellcats. Celý rozhovor najdeš zde

ET: Jak ses připravovala na zkoušku? 

Ashley: Moje sestra byla roztleskávačkou po celou dobu na vysoké škole a na koleji tak mi s tím pomáhala než jsem šla na konkurz. Řekla mi: "Dej rucec tak protože cheerleading je odlišný od tance, je tužší."
ET: Znala jses s Aly Michalkou ještě předtím, než jste spolu účinkovali v Hellcats? 

Ashley: Když nám bylo 12 nebo 13, tak jsem se s Aly a její sestrou AJ setkala v herectví. To jsme byli ještě malé roztomilé holky. Je zřejmé že jsme spolupracovali s Disney, ale pak se nám zkřížily cesty.  "Phil of the Future" (tam byla Aly) a já jsem šla do "The Suite Life of Zack and Cody."Je to opravdu super, že teď pracujeme spolu. 
ET: Líbí se ti role Savannah? 

Líbí se mi její oblečení. Má velký talent... Když si vzpomenu na jižní holky, myslím, že má málo šatů na celou tu dobu. Pochází ale z bohaté rodiny. Je vždycky sladěná do květinových vzorů. 
 oddělovače by: BoniTka<3

zdroj for me:

zdroj for you:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama